Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členové

Členská základna v roce 2017-2018

Hlavní vedoucí : Švanca - Vlastimil Staněk

Jeho zástupce : Věrka- Věra Valnohová

Zástupce, Hospodářka : Evička - Eva Janošková

Oddílová vedoucí : Lenka Janošková                                               

Ostatní členové :

Fink - Zdeněk Staněk                             Tereza Dvořáková
Šotek - Milan Nečas                               Tereza Smutná  
Džanek - Jan Valnoha                             Natálie Maráková 
Andrea Kmečová                                    Šimon Odehnal
Jiřin - Jiří Bareš                                       Martin Slavík
Marťa - Martina Křížová                          Rozálie Barešová
Amádeus-Andrea Ondroušková              Anna Bružová
Lenka Slavíková                                      Michaela Havelková
Jarda Slavík                                            Kamila Ševčíková
Olga Staňková                                         Tomáš Odehnal
Pavla Kuželová                                        Antonín Slavík
Pavla Staňková                                        Tereza Kmečová
Petra Staňková                                        
Viki- Viktorie Odehnalová                                  
                 

Členská základna v roce 2016-2017

Hlavní vedoucí : Švanca - Vlastimil Staněk

Jeho zástupce : Věrka- Věra Valnohová

Zástupce, Hospodářka : Evička - Eva Janošková

Oddíloví vedoucí : Lenka Janošková                      

                             Viki - Viktorie Odehnalová         

Ostatní členové :

Fink - Zdeněk Staněk                             Tereza Dvořáková
Šotek - Milan Nečas                               Tereza Smutná  
Džanek - Jan Valnoha                             Natálie Maráková 
Andrea Kmečová                                    Šimon Odehnal
Jiřin - Jiří Bareš                                      Martin Slavík
Marťa - Martina Křížová                          Rozálie Barešová
Amádeus-Andrea Ondroušková              Anna Bružová
Lenka Slavíková                                     Michaela Havelková
Jarda Slavík                                            Denisa Šedová
Olga Staňková                                         Tomáš Odehnal
Pavla Kuželová                                        Antonín Slavík
Pavla Staňková                                        Ema Řeřuchová
Petra Staňková                                        Kamila Ševčíková
                                  
                 

                                                           

Členská základna v roce 2015-2016

Hlavní vedoucí : Švanca - Vlastimil Staněk

Jeho zástupce : Daďa - Dagmar Odehnalová

Zástupce, Hospodářka : Evička - Eva Janošková

Oddíloví vedoucí : Lenka Janošková                      

                            Viki - Viktorie Odehnalová         

Ostatní členové :

Fink - Zdeněk Staněk                             Tereza Dvořáková
Šotek - Milan Nečas                               Tereza Smutná  
Džanek - Jan Valnoha                             Natálie Maráková 
Andrea Kmečová                                    Šimon Odehnal
Jiřin - Jiří Bareš                                      Martin Slavík
Marťa - Martina Křížová                           Eva Poláková
Janek - Jan Kříž                                      Filip Svoboda
Lubin - Luboš Strážnický                          Michaela Havelková
Žanek - Jan Šustáček                              Denisa Šedová
Olga Staňková                                         Tomáš Odehnal
Pavla Kuželová                                        Vojtěch Slavík
Pavla Staňková                                        Štěpán Burgr
Petra Staňková                                        Jakub Šenkýř
Lenka Slavíková                                      Adéla Náplavová
Jarda Slavík                                            Karolína Šumská
Amádeus-Andrea Ondroušková                  Barbora Smutná

                                                           Rozálie Barešová

Členská základna v roce 2014-2015

Hlavní vedoucí : Švanca - Vlastimil Staněk

Jeho zástupce : Daďa - Dagmar Odehnalová

Zástupce, Hospodářka : Evička - Eva Janošková

Oddíloví vedoucí : Lenka Janošková                      Jarda Slavík

                         Venda- Vendula Valnohová        Věra Valnohová

                         Viki - Viktorie Odehnalová         Eva Janošková

Ostatní členové :

Fink - Zdeněk Staněk                             Tereza Dvořáková
Šotek - Milan Nečas                               Tereza Smutná  
Džanek - Jan Valnoha                             Natálie Maráková 
Andrea Kmečová                                    Šimon Odehnal
Jiřin - Jiří Bareš                                      Martin Slavík
Marťa - Martina Křížová                           Eva Poláková
Janek - Jan Kříž                                      Filip Svoboda
Lubin - Luboš Strážnický                          Michaela Havelková
Žanek - Jan Šustáček                              Denisa Šedová
Olga Staňková                                         Tomáš Odehnal
Pavla Kuželová                                        Vojtěch Slavík
Pavla Staňková                                        Štěpán Burgr
Petra Staňková                                        Jakub Šenkýř
Lenka Slavíková                                      Adéla Náplavová
Franta Janošek                                        Karolína Šumská
Amádeus-Andrea Ondroušková                  Barbora Smutná

                                                           Rozálie Barešová

 
 
 

Členská základna v roce 2013-2014

Hlavní vedoucí: Švanca - Vlastimil Staněk
Jeho zástupce: Daďa - Dagmar Odehnalová
Zástupce, Hospodářka: Evička - Eva Janošková
Oddíloví vedoucí: Lenka Janošková
Venda - Vendula Valnohová
VIKI - Viktorie Odehnalová
 
Ostatní členové: Amádeus - Andrea OndrouškováVěra Valnohová
Fink - Zdeněk Staněk
Šotek - Milan Nečas
Džanek - Jan Valnoha
Andrea Kmečová
Jiřin - Jiří Bareš
Marťa - Martina Křížová
Janek - Jan Kříž
Lubin - Luboš Strážnický
Žanek - Jan Šustáček
Olga Staňková
Pavla Kuželová
Pavla Staňková
Petra Staňková
Lenka Slavíková
Jarda Slavík
Franta Janošek
Tereza Dvořáková
Adéla Náplavová
Filip Novák
Martina Nováková
Adam Polák
Eva Poláková
Kateřina Řeřuchová
Vojtěch Slavík
Martin Slavík
Barbora Smutná
Filip Svoboda
Karolína Šumská
Tereza Smutná
Natálie Maráková
Veronika Vondrová

 

Členská základna v roce 2012-2013

Hlavní vedoucí: Švanca - Vlastimil Staněk
Jeho zástupce: Daďa - Dagmar Odehnalová
Zástupce, Hospodářka: Evička - Eva Janošková
Oddíloví vedoucí: Lenka Janošková
Venda - Vendula Valnohová
VIKI - Viktorie Odehnalová
Marťa - Martina Křížová
Janek - Jan Kříž
Lubin - Luboš Strážnický
Klára Chalupková
Pešilka - Petra Šilerová
 
Ostatní členové: Amádeus - Andrea OndrouškováVěra Valnohová
Fink - Zdeněk Staněk
Šotek - Milan Nečas
Džanek - Jan Valnoha
Andrea Kmečová
Jiřin - Jiří Bareš
Josef Bareš
Olga Staňková
Pavla Kuželová
Pavla Staňková
Petra Staňková
Tereza Dvořáková
Adéla Náplavová
Filip Novák
Martina Nováková
Tomáš Odehnal
Adam Polák
Eva Poláková
Kateřina Řeřuchová
Vojtěch Slavík
Martin Slavík
Barbora Smutná
Filip Svoboda
Karolína Šumská
Štěpán Burgr

 

Členská základna v roce 2007

Hlavní vedoucí: Eximo - Jan Dressler
Jeho zástupce: Švanca - Vlastimil Staněk
Hospodářka: Evička - Eva Janošková
Ostatní členové: Věrka
Daďa
Jiřin
Olča
Lukyn
Fink
Miláno
Maxík
Budík
Petr
Broňa
Kačer
Nevím
Jesika
Lenka
Nio
Venda
Kiwi
Klíště
Krtek
Hraboš
Póla
Rona
Romana
Kuba
Lůca

 

Členská základna v roce 2006

Hlavní vedoucí: Eximo - Jan Dressler
Jeho zástupce: Švanca - Vlastimil Staněk
Hospodářka: Evička - Eva Janošková
Ostatní členové: Věrka
Daďa
Jiřin
Lukyn
Fink
Miláno
Maxík
Budík
Petr
Broňa
Kačer
Nevím
Jesika
Lenka
Nio
Venda
Kiwi
Klíště
Krtek
Hraboš
Póla
Rona
Srdíčko

 

Členská základna v roce 2005

Hlavní vedoucí: jako loni
Jeho zástupce: jako loni
Hospodářka: jako loni
Ostatní členové: Eximo
Švanca
Milda
Jůlija
Věrka
Evička
Šotek
Fink
Lukyn
Maf
Miláno
Maxík
Budík
Jamajka
Petr
Broňa
Kačer
Fil
Nevím
Jesika
Lenka
Nio
Venda
Kiwi
Kuba
Klíště
Vojta
Póla
Rona
Srdíčko

 

Členská základna v roce 2004

Hlavní vedoucí: Pepíno - Josef Bareš
Jeho zástupce: Jiřin - Jiří Bareš
Hospodářka: Daďa - Dagmar Odehnalová
Ostatní členové: Lasička
Eximo
Švanca
Milda
Londye
Věrka
Evička
Šotek
Fink
Lukyn
Maf
Miláno
Zachy
Maxík
Budík
Jamajka
Petr
Broňa
Karin
Pavla
Terka
Jessica
Lenka
Jitka
Kuba
Krtek
Toast
Picek
Hraboš
Kačer
Klíště
Póla
Nio
Milan
Petr

 

Členská základna v roce 2003

Hlavní vedoucí: Pepíno - Josef Bareš
Jeho zástupce: Jiřin - Jiří Bareš
Hospodářka: Daďa - Dagmar Odehnalová
Ostatní členové: Lasička
Eximo
Švanca
Milda
Londye
Věrka
Kuře
Fink
Miláno
Maf
Zachy
Maxík
Lukin
Budík
Kryšna
Jessica
Karin
Lenka
Jitka

 

Členská základna v roce 2002

Hlavní vedoucí: Pepíno - Josef Bareš
Jeho zástupce: Jiřin - Jiří Bareš
Hospodářka: Daďa - Dagmar Odehnalová
Ostatní členové: Lasička
Eximo
Švanca
Milda
Londye
Šotek
Evička
Věrka
Daf
Raf
Fink
Miláno
Maf
Skippy
Maxík
Lukin
Jamajka
Klára
Milan
Petra
Pavla
Jessica
Veronika
Tomáš
Karin
Lenka
Lenka
Danda
Patrik